Kombi Bakım Servisi

Kombi bakımı, Kombi Tamir ve Servisi | istanbul

kombi servisi, kombi tamiri

dogalgaz-telefon-2

444 1 865

Servis Kayıt : 0212 634 00 55   |  0216 550 13 91
 Gsm : 0555 819 65 50

İstanbul’un hemen her semtine kombi bakım hizmeti veren Servis34 Grup Teknik, bölgesinde kombi bakımı konusunda da sizlere kaliteli, hızlı ve güvenilir bir Servis hizmeti ağı kurmuş ve sektöründe söz sahibi olmuştur.

Doğalgaz denilince ilk akla gelen ev tipi kombi cihazlarıdır. Evinizin ısıtma sistemi; kalorifer petekleri, petek vanaları, kalorifer boruları, Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz kombisi olarak sayılabilir.

İGDAŞ yetkili firmaların doğalgaz tesisatınızı tesisat ekipleri vasıtası ile bitirmesi ve İGDAŞ mühendislerinin evinizin gaz açılışını yapmasına müteakip artık ocağınızda doğalgazınızı ve ısıtmak içinde kombi peteklerinizi kullanarak yuvanızı ısıtabililirsiniz.

Isıtma sistemi şöyle çalışır; Kombinize üzerindeki düğmeler vasıtası ile çalıştırma talimatı vermenize müteakip, kombinizin brulörü ateşler ve eşanjör (kazan) içerisinde ısınan su pompa vasıtası ile sisteme / Kalorifer peteklerine basılır. Sıcak su, sırasıyla önce kombiye en yakın peteğe ulaşır ve petek ısınmaya başlar. Pompanın bastığı su basınçla daha sonra sırasıyla diğer peteklere ulaşır ve ısıtmaya başlar. Burada önemli olan peteklerin boru bağlantılarının çaprazlama olması esasıdır. Eğer bağlantılar çapraz değilde altlı üstlü olursa petekler kombiye uzaklığına göre daha az ısınacaktır.

Bir diğer esasta; peteklerin üzerindeki vanaların en baştan başlayarak bir miktar kısılmasıdır. Bu sayede sirkülasyon pompasının bastığı sıcak su en ilerdeki peteklere bile ulaşabilmesi ile daha iyi ısınma konforu sağlanacaktır. Yani, örneğin kombiye en yakın petek vanası yarı yarıya, ondan sonraki petek vanasını biraz daha, daha sonrakini de biraz daha fazla açarak sıcak suyun daha ergonomik dağılmasını sağlayabilirsiniz.

Önemli bir konu da; Isınan peteklerinizin üzerine perde, örtü vb. eşyalardan koymamanızdır. Çünkü Petek sistemi içerisinden (alttan-üste doğru) geçen hava sirkülasyonu vasıtasıyla ortamı ısıtır. Peteklerin üzerini kapatmanız durumunda bu sirkülasyon olmayacak ve ortam ısınmayacaktır.

Bunlar konforlu bir ısınma için dikkat edilmesi gereken başlıca konulardır.

Ayrıca kombi petek ve kalorifer sisteminizin periyodik aralıklarla bakım ve temizliği yapılmalıdır. Bu sayede kombi ve peteklerinizin ömrü uzayacak ve ısınma konforunuzu en iyi şekilde yaşamış olacaksınız. kombi ve petek bakımını yaptırmadığınız sürece yakıt masrafınız gittikçe artacak ve ısınma kaliteniz düşecektir. Firmamız bakım ve onarım konusunda siz müşterilerimize hafta içi 9:00 – 19:00 saatleri arasında hafta sonu cumartesi günü 16:00 ya kadar hizmet vermektedir.

  • Hermetik kombi tamir ve servisi,
  • Bacalı kombi tamir bakım ve onarımı,
  • Doğalgaz kombi baca bakımı ve temizliği,
  • Kombi ateşleme problemleri,
  • Kombi su akıntısı sorunu,
  • Kombi montaj ve yerdeğişimi,
  • Kombi ve petek temizlik ve bakımı,
  • Doğalgaz kombisi ses yapma ve koku yapma problemleri,
  • Kombi, kazan ve doğalgaz soba yıllık bakımı,

kombi bakımı hizmeti verdiğimiz bölgede hizmet markalarımızı şu şekilde sıralayabiliriz;

eca kombi bakımı, demirdöküm kombi bakımı,  baymak kombi bakımı, arçelik kombi bakımı, süsler kombi bakımı, doğalgaz kombisi bakım ücretleri , kombi ve petek bakım fiyatları,  kombi tamircisi, kombi radyatör bakım fiyat, kombi bacası temizliği , alarko kombi bakımı, ariston kombi bakımı, bosch kombi bakımı, vaillant kombi bakımımiz mevcuttur.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve yüzlerce müşteri referansımız ile hizmetinizdeyiz.

 

444 1 865
Servis Kayıt : 0212 634 00 55  | 0216 550 13 91
  Gsm : 0555 819 65 50

Doğalgaz doğru ve bakımlı kullanıldığında doğa dostu ve güvenli bir yakıttır.

 

kombi bakımı :: 444 18 65

Şirketimiz, kombi bakımı, doğalgaz sobası, kazan, brulör servisi, kombi petek bakımı branşlarında teknik servis ve kombi tamiri ustaları tedarik etmektedir.

kombi bakımı, kombi petek servisi, kombi tamiri, kombi tamircisi, kombi montajı, demirdöküm kombi bakımı, , , baxi kombi bakımı, , ariston kombi bakımı, airfel kombi bakımı, ferroli kombi bakımı, buderus kombi bakımı, süsler kombi bakımı, alarko kombi bakımı, brotche kombi bakımı, , protherm kombi bakımı, panther kombi bakımı, , , bosch kombi bakımı, arçelik kombi bakımı, , aden kombi bakımı, lambert kombi bakımı, falke kombi bakımı, , wolf kombi bakımı, , whitestar kombi bakımı, eco kombi bakımı, star kombi bakımı, enerji kombi bakımı, calisto kombi bakımı, calora kombi bakımı,

İstanbul avrupa yakası kombi servislerii ve anadolu yakası kombi bakımı, Mecidiyeköy kombi bakımı,etiler kombi bakımı,levent,kağıthane , beşiktaş,taksim, beyoğlu,okmeydanı,çağlayan,hasköy,sütlüce,nurtepe, çeliktepe,gültepe,güzeltepe kombi bakımı, kemerburgaz,eyüp,alibeyköy,yeşilpınar,küçükköy,gazi mah. sultangazi,bayrampaşa, gop, gaziosmanpaşa kombi bakımı,fatih,aksaray,çapa,zeytinburnu, yedikule,merter, güngören, esenler, bağcılar kombi bakımı, haznedar, bahçelievler, bakırköy, florya,yeşilköy, şirinevler,kocasinan, yenibosna,güneşli, mahmutbey,istoç,ikitelli, başakşehir, m.akif,sefaköy, halkalı kombi bakımı,k. çekmece, avcılar, esenyurt, bahçeşehir, beylikdüzü, yakuplu, gürpınar,büyükçekmece..

Anadolu yakası kombi servisleri Kadıköy kombi bakımı,acıbadem,kartal kombiservisi,ümraniye,bostancı, bakkalköy, dudullu, çamlıca, altunizade,feneryolu, göztepe,maltepe,küçükyalı,hasanpaşa, fikirtepe,libadiye, çekmeköy, moda,kozyatağı,capitol, bağlarbaşı, iç erenköy, altıntepe, bagdatcaddesi,fenerbahce,ataşehir, çakmaklı,uğurmumcu kombi bakımı